دوشنبه 2 مهر 1397   15:37:24
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/19 چهارشنبه طی احکام جداگانه ای از سوی وزیر اقتصاد رقم خورد؛
انتصاب اعضای شورای عالی راهبری پروژه های وزارت اقتصاد
طی احکام جداگانه ای از سوی وزیر امور قتصادی و دارایی اعضای شورای عالی راهبری پروژه های وزارت امور اقتصادی و دارایی (رهپو) منصوب شدند.
 به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، "حسین میرشجاعیان حسینی" معاون امور اقتصادی و دارایی وزارت متبوع به عنوان نایب رییس و عضو و "نادر آریا" به عنوان دبیر "شورای عالی راهبری پروژه های وزارت امور اقتصادی و دارایی (رهپو)" منصوب شدند.

بر این اساس، همچنین "مجتبی لشگر بلوکی" مشاور وزیر و "مهدی قدمی" معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع به عنوان  اعضای "شورای عالی راهبری پروژه های وزارت امور اقتصادی و دارایی (رهپو)" منصوب شدند.

بنا بر این گزارش، در احکام صادره از سوی مسعود کرباسیان آمده است: این شورا با ریاست اینجانب برای عملیاتی سازی اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، اولویت های تخصصی و عمومی ابلاغی رییس محترم جمهور و برنامه پنج ساله ششم توسعه تشکیل گردیده و راهبری تمام پروژه های راهبردی و اقتصاد مقاومتی این وزارت را بر عهده دارد.

تمامی اسناد راهبردی، منشور پروژه ها و اقدامات می باید در این شورا مطرح، تصویب و پس از ابلاغ لازم الاجرا خواهد بود. گزارش پیشرفت تمامی پروژه ها و اقدامات پس از تایید اولیه مشاورین تخصصی، باید به تایید شورا برسد. امور دبیرخانه ای مرتبط با پروژه های فناوری اطلاعات بر عهده دفتر مدیریت    پروژه ها و فنآوری اطلاعات و پروژه های اقتصاد مقاومتی با معاونت امور اقتصادی خواهد بود. سرعت، جدیت، انضباط و نتیجه گرایی را از این شورا انتظار داریم.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir