شنبه 2 تير 1397   10:39:14
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/3/29 دوشنبه
برگزاری همایش ارزیابی نظام مالی بخش عمومی برای ذیحسابان ومدیران مالی خراسان شمالی
همایش ارزیابی نظام مالی بخش عمومی با دعوت از ذیحسابان ، مدیران و کارشناسان مالی دستگاه های استان در محل سالن همایش های بانک ملی ، توسط معاونت نظارت مالی این اداره کل برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، در ابتدای همایش معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین خراسان شمالی با عرض تسلیت شهادت دو تن از هم استانی ها در حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی در خرداد ماه 96 با پخش کلیپ یادبود شهید حسین جلالی راد از ذیحسابان توانمند استان ، یاد و خاطره اش را گرامی داشت .

ابراهیمی در ادامه به لزوم برگزاری همایش مذکور پرداخت و از کلیه حضار خواست تا با به کارگیری موارد مطروحه در این همایش ، گام مثبتی در انجام امور ذیحسابی و افزایش تعامل با خزانه استان  بردارند .

همچنین در این گزارش آمده : هدف از برگزاری این همایش ارتقا سطح علمی ذیحسابان ، مدیران و کارشناسان مالی دستگاه های استان بود که به همین منظور از دکتر ملک محمد غلامی عضو هیات علمی دانشگاه شمال دعوت به عمل آمد تا با برگزاری کارگاه آموزشی ، به این مهم ، صحت بخشد .  دکتر غلامی ضمن ارایه توضیحاتی مبسوط از روند مطلوب کار در ذیحسابی ها به باید ها و نبایدهای این حیطه پرداخت و عنوان داشت ذیحسابی ها باید با بالابردن سطح کیفی و کمی معلومات خود درصدد رفع مشکلات موجود برآیند .
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir