دوشنبه 2 مهر 1397   15:05:59
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/16 يكشنبه
رتبه نخست ارزیابی عملکرد در بین تمامی دستگاه‌های اجرایی استان کردستان
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کردستان از کسب رتبه نخست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کردستان در زمینه ارزیابی عملکرد در بین تمامی دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی کردستان، حسین دهقانی گفت: طبق اعلام رسمی سازمان برنامه و بودجه استان کردستان در سال 95 اداره کل امور اقتصادی و دارایی کردستان در زمینه ارزیابی عملکرد توانسته مقام نخست را در بین تمامی دستگاه های اجرایی کسب کند.

وی با بیان اینکه برنامه ارزیابی عملکرد در راستای اجرای مواد (81) و (82) قانون مدیریت خدمات کشوری است گفت: قانون مدیریت خدمات کشوری به منظور سنجش موفقیت دستگاه‌ها در زمینه تحقق اهداف و وظایف محول شده و نیز تکالیف تعیین شده در زمینه نقشه راه و برنامه جامع اصلاح نظام اداری، همه ساله با همکاری دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان، اجرایی شده و مبنای سنجش فعالیت دستگاه‌ها قرار می گیرد.

دهقانی افزود ارزیابی عملکرد فرایندی است که با انجام آن یک سازمان می تواند از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شده و همچنین تهدیدات و فرصت‌های محیطی را شناخته و با تدوین استراتژی لازم باعث پیشرفت و اعتلای خود شود.

مدیر کل امور اقتصادی ودارای  کردستان اظهار داشت: این اداره کل دربخش شاخص‌های اختصاصی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان 1000امتیاز ودر بخش شاخصهای عمومی 81ر906 امتیاز به دست آورده است که با مجموع اینها توانسته رتبه نخست ارزیابی عملکرد در گروه عمومی ، اجتماعی و قضایی را به دست بیاورد.

وی برنامه‌های مهندسی نقش و ساختار دولت، دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری، مدیریت سرمایه انسانی، خدمات عمومی در فضای رقابتی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری و استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد را از جمله شاخص های عمومی این ارزیابی برشمرد.

دهقانی در پایان از معاون توسعه و مدیریت  منابع انسانی و تمامی کارکنان قدردانی کرد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir