دوشنبه 2 مهر 1397   15:26:53
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/16 يكشنبه
به ریاست نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی البرز جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی این اداره کل برگزار شد
جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز به ریاست نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی البرز در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز،در این جلسه که با حضور«فرزاد امیرزاده» معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ، «حسین جلیل پیران» معاون اقتصادی و روسای گروه ادارات این اداره کل برگزار شد؛ «ابوالفضل فلاح» نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز بر لزوم محقق شدن پروژه های اقتصاد مقاومتی اداره کل امور اقتصادی و دارایی البرز تاکید کرد و گفت: هدف از برگزاری جلسات کمیته اقتصاد مقاومتی، نظارت و رسیدگی به مسائل و مشکلات موجود در روند اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی این اداره کل می باشد.

وی در ادامه افزود: جذب، حمایت و هدایت سرمایه گذاری خارجی، استقرار خزانه داری الکترونیک در سطح استان و مولدسازی و مدیریت دارایی های دولت ،پروژه های اقتصاد مقاومتی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز می باشند که برای هر پروژه نیز شاخصها و اقداماتی در نظر گرفته شده است.

بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه معاونین و روسای گروه ادارات، گزارش روند اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز طی  6 ماهه اول سال 1396را ارائه و مشکلات پیش رو و پیشنهادات خویش را در راستای بهبود روند اجرای پروژه های مذکور بیان نمودند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir