سه‌شنبه 29 اسفند 1396   09:05:46
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کردستان در جلسه کمیته امور بانکها، وبیمه های ستاد امر به معروف ونهی از منکر که با حضورمعاون نظارت مالی ورئیس خزانه معین استان کردستان، دبیرستاد احیا امر به معروف ونهی از منکر استان، رئیس اداره امور شعب بانک ملی وروسای بانکها وبیمه های استان برگزار شد معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان گفت تکریم ارباب رجوع وخدمت به مردم  از مصادیق بارز امر به معروف است که به لطف خداوند از اولویتهای راهبردی وزارت اقتصاد و دارایی است.

محمد عظیم ملک افزود با توجه به اینکه مجموعه وزارت اقتصاد با مردم سروکار دارند باید همیشه به تکریم مردم اهمیت خاصی بدهند وآن را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

وی شفاف سازی نظام مالی کشور را از دیگر اولویتهای راهبردی وزارت اقتصاد دانست که می تواند باعث جلوگیری از منکراتی که اگر خدای نخواسته وجود داشته باشد شود وخود هم از مصادیق بارز معروفات است.

معاون نظارت مالی ورئیس خزانه معین استان اظهار امیدواری کرد همه ما بتوانیم با سلامت ، درستی وپرهیز از منکرات وظایف خودرا به درستی انجام دهیم.

در ادامه این جلسه دبیر ستاد احیا امر به معروف ونهی از منکر استان گفت بیشتر کار حوزه وزارت اقتصاد با معروفات است وهمین که مشکلی از مردم حل شود خودش بزرگترین معروفات است.

اله مرادی افزود امر به معروف صحیح یعنی اینکه انجام دادن صحیح مسئوایتها ووظایفی که جامعه بر عهده ما قرار داده است.

وی افزود این مسئوولیت زمینه ایی را فراهم کرده است که ما نوکر مردم باشیم

در ادامه معاون ستاد امر به معروف ونهی از منکر مرکز گفت راه مقابله با جنگ نرم را قرآن همه نشان داده است وآن اقامه امر به معروف ونهی از منکر است.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir